TURKTIPSAN A.Ş. olarak, en önemli gücümüz olan insan kaynağının etkin, verimli ve gelişime açık çalışabilmesini hedefliyoruz. Eğitime ve ekiplerimizi geliştirmeye yatırım yapıyor, çalışanlarımızı her zaman işimizin merkezinde görüyoruz.


İşe Alım / Seçme ve Yerleştirme

TURKTIPSAN A.Ş.’de işe alım şirket kültürüne uygun sürekli gelişim ilkesine inanan vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen kişilerin açık pozisyonlarda değerlendirilmesi amacıyla yapılır. Mevcut çalışanlarımızdan gerekli kaynak sağlanamadığında şirketimize yapılan başvuruları değerlendirilir.

TURKTIPSAN A.Ş. ekibinin üyesi olmak istiyorsanız: "www.kariyer.net" internet sitesi üzerinde yayınlanan ilanlarımızı takip edebilir, özgeçmişinizi ilgilendiğiniz pozisyon detaylarını belirterek "ik@turktipsan.com.tr" mail adresi üzerinden tarafımıza ulaştırabilir ya da ekranın sağ üstünde yer alan "Bize Ulaşın" sekmesinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları tarafından yapılan ilk değerlendirme sonucunda uygun adaylara:

- İnsan Kaynakları ve ilgili birim yöneticisi ile ilk yüz yüze görüşme,
- İngilizce testi (Gerekli pozisyonlar için),
- İkinci ve eğer gerekli ise üçüncü görüşme,
- Referans kontrollerinin gerçekleştirilmesi ve iş teklifi yapılır.

TURKTIPSAN A.Ş.’de işe başlayan her yeni çalışan, oryantasyon eğitimine katılır. Yeni çalışanın, uyum sürecini hızlandırmak ve organizasyona katılımı güçlendirmek amacıyla oryantasyon süresince tüm iş gruplarıyla bir araya gelir.


Performans Değerlendirme Sistemimiz

Çalışanlarımızın performanslarını değerlendirmek amacıyla bireysel performanslarında öne çıkan yetkinlikler her pozisyon için ayrı belirlenmiştir. Çalışanların, görevlerinden beklenen yetkinlikleri karşılamaları veya belirlenen hedefe ulaşabilme durumları belli periyotlarla ölçülmektedir. Performans Değerlendirme sonuçlarımız; terfi, göre değişikliği, ücretlendirme ve ödül yönetiminde etkin şekilde kullanılmaktadır.


Öneri ve Ödül Yönetimi Sistemimiz

Öneri ve Ödül Yönetimi Sistemimiz, çalışanlarımızın TURKTIPSAN A.Ş.’ye katma değer sağlayacak yenilikçi fikirler üretmelerini desteklemek, bu fikirleri öneri olarak ileterek şirket performansı ile kültürünün geliştirilmesine katkı sağlamalarına olanak tanımak ve uygun önerilerin ödüllendirilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Öneriler, ilgili olduğu konuda teknik bilgiye sahip değerlendirme üyeleri tarafından maliyet, hizmet kalitesi, ürün kalitesi, iş gücü verimliliği, süreç iyileştirme, etki alanı, uygulanabilirlik, yaratıcılık, çalışan ve müşteri memnuniyeti katkılarına göre değerlendirilir. Uygun görülen önerilerin, ödüllendirme süreci başlar.


Ücretlendirme Sistemimiz

Ücretlerimiz, bireysel performansa dayalı değerlendirme sonuçları, unvan grubu, ücret kademe ve dereceleri, ekonomik parametreler doğrultusunda yılda bir kez değerlendirilmektedir. Çalışanlarımıza verdiğimiz değeri ve bağlılığı, yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefleyen ücretlendirme ve ödüllendirme sistemleri ile desteklemekteyiz.

"Sağlıklı Toplum İçin"
TURKTIPSAN Sağlık Turizm Eğitim ve Ticaret A.Ş.
E-posta : info@turktipsan.com.tr  &  tts@turktipsan.com.tr
Telefon : +90 (0312) 844 15 08       Faks : +90 (0312) 844 15 27
Adres :
Büğdüz Mahallesi Kaymakam Ali Galip Caddesi No:28    06750  Akyurt / ANKARA - TÜRKİYE

  ©2018. TURKTIPSAN  A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
 
Special Design by AHMET SAHiN.  (C).02.2017 to 08.2018 // v4.r13.
Katalog
E-posta
Adres
Telefon
Video