TURKTIPSAN A.Ş. ilk stratejik yatırımı olan Parenteral Solüsyon (Serum) üretimi ile Sağlık Sektöründeki öncül faaliyetlerine başlamıştır. TURKTIPSAN A.Ş.’nin kuruluş amacı; sağlık alanındaki ihtiyaçlardan bir veya birkaçını karşılıyor olmaktır. Böylece Türk ekonomisine katma değer yaratılarak nitelikli istihdam sağlanacak ve ticari karlılık da korunacaktır.

Amaçlarımızdan ilki olan, yüksek nitelikli ve dünya standartlarındaki serum üretimine, 2006 yılındaki deneme üretimleri ile başlanmıştır. Ardından TURKTIPSAN sağlık sektöründe kalite odaklı bir oyuncu durumuna gelmiştir. 2007 yılından itibaren de TURKTIPSAN kendi ruhsatları ile satışa başlamıştır.

Üretim süreçlerini zorlaştırmasına ve maliyetini arttırmasına rağmen, sosyal sorumluluğu gereği, TURKTIPSAN polipropilen (PP) torba ile serum üretimi yapmaktadır. Bu konuda ülkemizde ilk ve öncül durumdadır. Daha pahalı hammaddesine, keskin fiyat rekabetine ve yüksek maliyetine rağmen; kullanım kolaylığı ve insan sağlığı bakımından azami güvenlik sağlayan PP torbalarda serum üretimini, TURKTIPSAN olarak tüketicilere sunmaya devam etme kararlılığındayız..

Yıllık 40 milyon adet polipropilen (PP) torba parenteral solüsyon üretebilme kapasitesine sahip TURKTIPSAN A.Ş., sahip olduğu ileri teknolojiyi, etkin ve verimli kullanarak, üstün kaliteli ürünler ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet gücünü arttırmayı ve kendi teknolojisini de geliştirmeyi ilke edinmiştir. TURKTIPSAN A.Ş.’de Parenteral Solüsyon (Serum) üretimi ödünsüz bir kalite anlayışı içinde yapılmaktadır. Avrupa ve Amerika normlarındaki serum üretimleri ile Parenteral Solüsyonların ihracatı için de hazırlıklara başlanmıştır.

Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı.
"Sağlıklı Toplum İçin"
TURKTIPSAN Sağlık Turizm Eğitim ve Ticaret A.Ş.
E-posta : info@turktipsan.com.tr  &  tts@turktipsan.com.tr
Telefon : +90 (0312) 844 15 08       Faks : +90 (0312) 844 15 27
Adres :
Büğdüz Mahallesi Kaymakam Ali Galip Caddesi No:28    06750  Akyurt / ANKARA - TÜRKİYE

  ©2018. TURKTIPSAN  A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
 
Special Design by AHMET SAHiN.  (C).02.2017 to 08.2018 // v4.r13.
Katalog
E-posta
Adres
Telefon
Video